X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدمنابع تخصصی و مقالات علمی - آرشیو 1395/6

رمز خود را فراموش کرده ام ! ثبت نام جدید

دانلود گزارش کارآموزی مدیریت کارعملی در آموزشگاه


برای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:

جزئیات و دانلود


کلمات کلیدی:
تعریف آموزش و پرورش دوره راهنمایی تحصیلی:


دوره راهنمایی تحصیلی پس از دوره ابتدایی (مرحله اول تعلیمات عمومی) آغاز میشود و مرحله دوم تعلیمات عمومی به شمار می رود معمولا گروه سنی یازده تا سیزده ساله در این دوره تحصیل می کنند.


 علت نامگذاری مرحله دوم تعلیمات عمومی به نام دوره راهنمایی تحصیلی وارد شدن مفهوم راهنمایی در آموزش و پرورش و لزوم توجه به تفاوتهای فردی و فراهم کردن شرایط بهره برداری صحیح از استعدادهاست که در همه سطوح تعلیمات رسمی باید مورد توجه قرار گیرد.


انتخاب رشته تحصیلی مناسب از موارد مهمی است که باید به آن در این دوره بیشتر توجه شود بنابراین مدارس راهنمایی تحصیلی عبارتند از مراکزی که با اجازه وزارت آموزش و پرورش برای تربیت نوجوانان یازده تا سیزده ساله برای تحقق اهداف این دوره تاسیس میشوند و در آنها علاوه بر افزایش معلومات و توجه به رشد بدنی، عقلی، اجتماعی، عاطفی و اخلاقی نوجوانان، خدمات راهنمایی و مشاوره نیز ارائه میشود.


دوره راهنمایی تحصیلی دوره انتقال از محیط ساده مدرسه ابتدایی به محیط پیچیده تر مدارس متوسطه است دوره ای که انتقال از کودکی را به اواخر نوجوانی و جوانی بر عهده دارد و نسبت به دوره ابتدایی از نظر تنوع دروس و تنوع دبیر تفاوت دارد . از این رو توجه خاص به این دوره و ایجاد و توسعه مراکز تربیتی برای اجرای برنامه های تدوین شده ضرورت دارد. در طرح اصلاح نظام آموزش و پرورش ایران در سال 1344 دوره ابتدایی 5 سال اعلام شد  بعد از آن دوره با نام دوره تحصیلی راهنمایی به مدت سه سال اعلام شد اهداف آموزش و پرورش دوره راهنمایی  تحصیلی در دو حیطه شناختی و عاطفی در شورای تغییر نظام آموزش و پرورش در سال 1374 تعیین شده است. که در این دو حیطه شناختی و عاطفی مقوله های دینی – علمی- اجتماعی- فرهنگی و هنری- بهداشتی- اقتصادی فردی و اخلاقی و سیاسی دانش آموزان داده شده و تربیت میشوند .


فهرست مطالب :


بخش اول : مشخصات کلی آموزشگاه

بخش دوم : مدیریت

بخش سوم : معاونت

بخش چهارم : دفتر داران-بایگان

بخش پنجم : دبیران سر گروه

بخش ششم: امور پرورشی

بخش هفتم: آموزگاران و همکاران

بخش هشتم : ارکان و شوراهای مدرسه

بخش نهم : انجمن اولیا و مربیان

بخش دهم : ارزشیابی

بخش یازدهم : مشاوره

 بخش دوازدهم : خدمتگزاران

بخش سیزدهم : سرایدار

بخش چهاردهم: پیشنهادها- محدودیت ها- مصاحبه

بخش پانزدهم : منابع و مآخذ

 بخش شانزدهم : بیوگرافی محقق

صفحه ضمائم – اردوها – مسابقات علمی


 جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


برچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 17
     
print

دانلود رایگان مقاله تبعیض رسمی و غیر رسمی بر علیه زنان در محیط کاری

 FORMAL AND INFORMAL DISCRIMINATION AGAINST WOMEN AT WORKدانلود رایگان مقاله اصلیبرای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:


جزئیات و دانلود ترجمه


(Morris,Bonamici&Neering,2005) مورگان استنلی در یک سرمایه گذاری بانکی، 54 میلیون دلار را برای  کارمندان زنی پرداخت کرد که مدعی بودند حقوق و مزایای آنها با سایر همکاران مرد آنها برابر نبوده است. زمانی که از ما پرسیده می شود در مورد یک رفتار خصومت آمیز برای زنان در محیط کاری فکر کنیم، اولین چیزی که به ذهن ما میرسد، نمونه ای از آزار های جنسی یا تبعیض قائل شدن در استخدام می­باشد. چنین وابسته سازی هایی قطعاٌ شگفت انگیز نخواهند بود: حتی در سنی که چنین رفتارهایی ننگین به شمار میرود و در حد زیادی نیز غیرقانونی میباشد، چنین بدرفتاری های سازمانی به نظر بسیار رایج میباشد. در طی چند سال اخیر گزارشات زیادی مبنی بر تأیید چنین رفتارها و تبعیضاتی در سازمان گزارش شده است. علاوه بر این، 1.6 میلیون زن در حال حاضر و قبلاٌ که در wal-Mart کار میکردند واجد شرایط برای حضور در دادگاه های حق و حقوق شهروندی بوده اند: مانند زنان مورگان استنلی، آنها ادعا میکردند که قربانی تبعیضات جنسی بوده اند(greenhouse 2004). در اصل، با توجه به آمار و ارقام کمسیون فرصت های برابر شغلی، در طی 12 سال اخیر ، دادخواهی های مربوط این تبعیضات و یا میزان خسارات پولی حاصله از این دادخواهی ها کاهش یافته است.


     برچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 15
     
print

دانلود ترجمه مقاله فاکتورهای کلیدی موثر در رفتار خرید آنلاین

Identifying Key factors affecting consumer purchase behavior in an online shopping contextدانلود رایگان مقاله اصلیبرای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:


جزئیات و دانلود ترجمه


ترجمه مقاله تشخیص فاکتورهای کلیدی تأثیر گذار بر روی رفتار خرید مشتری، در زمینه ی خرید  آنلاین


خلاصه:


از آنجایی که تراکنش های خرید در دنیای واقعی، بر مبنای فعالیت های رو دو رو بین مشتری و پرسنل سرویس میباشد، تعاملات در تجارت الکترونیکی غالباٌ در وب سایت فروشنده اتفاق می افتد. در این مطالعه به بررسی روابط بین مشخصه های متعدد خرید آنلاین و رفتار خرید مشتری پرداخته شده است. نتایج مطالعه ی آنلاین با 602 مشتری کره ای از یک فروشگاه کتاب آنلاین، حاکی از این بود که اطلاعات کیفیت، کیفیت واسط کاربری و دیدگاه امنیت، بر روی رضایتمندی اطلاعات و مزایای رابطه ای تأثیر داشته، که این به نوبه ی خود  به میزان قابل ملاحظه ای مرتبط با تعهد سایت مصرف کننده و رفتار خرید واقعی می باشد.برچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 22
     
print

دانلود رایگان مقاله شِمای کلید از پیش اشتراک گذاشته شده (PSK)، در شبکه ی سنسوری

: SURVEY ON PRE-SHARED KEY IN WIRELESS SENSOR NETWORK


دانلود رایگان مقاله اصلیبرای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:


جزئیات و دانلود ترجمه


 شِمای کلید از پیش اشتراک گذاشته شده (PSK)، در شبکه ی سنسوری بی سیم    رویکردی مرتبط با مدیریت کلید، و شمای کلید اشتراک گذاشته شده از قبل در WSN پرداخته می شود. یک پیاده سازی از پروتکل کلید پیش مشترک و با استفاده از پارامترهای متفاوتی ارائه دهیم و محاورات گره ها را بر مبنای نتایج این پیاده سازی نشان داده شده است. همچنین محدودیت های مرتبط با PSK نیز تشریح می شود.


ISI


برچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 29
     
print

دانلود الگوریتم های مسیر یابی برای شبکه های موردی Ad-Hoc و شبکه ها


A survey on routing algorithms for wireless Ad-Hoc and mesh networksدانلود رایگان مقاله اصلیبرای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:


جزئیات و دانلود ترجمه ISI

تکنولوژی شبکه ی بی سیم

شبکه های انجمنی 

Ad-Hoc  

 شبکه ی مِش بی سیم

     برچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 25
     
print

دانلود متدلوژی و اپلیکیشن کاربرد های سیستم خبره

Expert system methodologies and applications—a decade review from 1995 to 2004


ترجمه مقاله متدلوژی ها و اپلیکیشن کاربرد های سیستم خبره: یک بازبینی پژوهشی بین سال های 1995 تا 2004 میلادی 


برای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:
دانلود رایگان مقاله اصلیجزئیات و دانلود ترجمه


کلمات کلیدی:علمی

پژوهشی 

دسته بندی مقالات 

شاخص واژه ی کلیدی 

چکیده ی مقالات

بازبینی توسعه 

سیستم های خبره(ES)  

ژورنال آکادمیک 

دسته بندی متدلوژی های 

سیستم های 

 سیستم های مبتنی بر دانش

شبکه های عصبی

سیستم های خبره ی فازی(FES)

متدلوژی شی گرا

استدلال مبتنی بر مورد

معماری سیستم

سیستم های عامل هوشمند

متدلوژی پایگاه داده

مدل سازی 

هستی شناسی


     برچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 25
     
print